Drywa sp. z o.o.
Czym się zajmujemy
Czytaj cały tekst

Bloczki betonowe

Jako doświadczony producent dostarczamy naszym klientom najwyższej klasy materiały budowlane. W naszej ofercie zaprezentowane zostały między innymi bloczki betonowe. Stanowią one wytrzymałe elementy, tworzące solidne konstrukcje.

Znajdują zastosowanie w branży ogólnobudowlanej. Wykorzystywane są do wykonywania murów, podmurówek czy ogrodzeń. Dzięki zastosowaniu odpowiednich grubości materiałów możliwe jest tworzenie ścian niezwykle trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych.

W asortymencie dostępne są różne ich wymiary, jakie nasi klienci mogą dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Proponujemy w naszym sklepie nie tylko standardowe materiały w formie prostokątnej, ale również wersje okrągłe o zróżnicowanych grubościach czy średnicach.

Informacje:

Bloczki podobnie jak i cegły i pustaki używane są do murowania ścian konstrukcyjnych zewnętrznych i wewnętrznych,działowych oraz fundamentów. Wytwarzane bloczki mają kształt prostopadłościanu. Są pełne, czyli pozbawione przelotowych otworów.

Sprzedawane przez nas bloczki są z betonu klasy B-20.

Profesjonalna produkcja i dokładne formy zapewniają powtarzalność wysokiej jakości i wymiaru. Odpowiednie mieszanki kruszyw używane do produkcji naszych wyrobów czyni je bardzo wytrzymałymi o jednolitej strukturze.

Zastosowanie:

Głównie stosuje się je do budowy ścian fundamentowych i piwnic oraz ich podwyższenia ponad poziom zero w budownictwie mieszkaniowym oraz ogólnym.

Zalety:

  • atrakcyjna cena
  • duża dokładność wykonania
  • brak szalowania
  • naturalne składniki: piasek, żwir, cement, woda

14x25x38

Oto materiały budowlane, które idealnie nadają się do budowy murów, podmurówek i ogrodzeń. Mają kształt prostopadłościanu, są pełne i posiadają doskonałą odporność na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w budowie konstrukcji zewnętrznych. Wykonywane są z naturalnych komponentów, takich jak piasek, żwir i cement. Dzięki nim zbudujecie Państwu trwałe ściany fundamentowe oraz ich podwyższenia – na specjalne zamówienie możemy wykonać również wyroby o niestandardowych wymiarach.

Dane techniczne:

  • Wymiary:14x25x38 cm
  • Waga: ok. 29 kg
  • Ilość na palecie: 48 szt

12x24x49

Idealne do budowy ścian fundamentowych i piwnic, a także murów, podmurówek oraz ogrodzeń. Doskonała wytrzymałość, niskie ceny oraz uniwersalne zastosowanie sprawia, że wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Bloczki betonowe mają standardowy kształt prostopadłościanu, jednak możliwe jest stworzenie ich w różnych niestandardowych wymiarach, na specjalne życzenie Klienta. Każdy pojedynczy produkt odznacza się największą dokładnością wykonania i wykonany został z naturalnych składników, gwarantujących najwyższą jakość.

Dane techniczne:

  • 12x24x49
  • Waga: ok. 33 kg
  • Ilość na palecie handlowej: 50 szt